Akční nabídka

Akce pro stávající zákazníky:

Chtěli by jste ušetřit? Nabízíme slevu 50% z ceny Vašich měsíčních tarifů.

Nejlepší reklama je osobní doporučení. Je to reklama k nezaplacení.

Proto Vám, našim spokojeným zákazníkům, kteří s námi máte dobré zkušenosti. Chceme v případě, že za nás ztratíte u svých obchodních a osobních přátel dobré slovo, patřičně poděkovat!

Funguje to následovně:

Pokud si Vámi doporučený zákazník zakoupí naše služby, získáte automaticky 50% slevu na stejný počet tarifů, kolik jednotek si zakoupí Vámi doporučený zákazník.

Například: Vámi doporučený pan Novák si zakoupí pro svůj vozový park 3 GPS jednotky Black Box a zakoupí si k nim tarif Nonstop dohled v ceně 490,-Kč, stejně jako Vy.

Vy máte 5 vozidel zapojených do našeho systému Black Box. Pak tarify na 3 z Vašich 5 vozidel automaticky ponížíme o 50%.

A aby to byla opravdu zajímavá nabídka, tuto slevu budete čerpat celý jeden rok.

Přejeme Vám v nadcházející vánoční sezoně mnoho úspěchů a rekordní zisky.

Hojně využívané roční předplatné 12+1. Ideální a výhodné řešení pro ty, kteří si to umí spočítat.

Pro každý aktivovaný tarif Kniha jízd a Nonstop Dohled s ročním předplatným získáte automaticky 1 měsíc provozu zdarma. Tedy příští faktura Vám přijde až za 13 měsíců provozu. Uspoříte jeden měsíční tarif.  Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří si objednají roční fakturační období. Možnost úpravy tarifu na 12+1 platí i pro stávající zákazníky s měsíčním, čtvrtročním a půlročním fakturačním obdobím kteří si období na jeden rok prodlouží.

# Zvláště výhodné pro větší flotily vozidel.

Akce Lokalizační jednotka BlackBox CAN.

ilustrativní foto

Reagujeme na požadavky klientů, kteří nehledají složité řešení, ale chtějí pouze elektronickou knihu jízd, případně levnou formu zabezpečení.
Jednotka BlackBox CAN je jednoduché zařízení určené pro uspokojení základní potřeby finančního úřadu nebo pro vlastní přehled o svém autoparku. BlackBox CAN uspokojí požadavky na levné a přesné sledování vozidla a tvorbu knihy jízd. Což je v současné době nejběžnější požadavek našich zákazníků.

Výhodou systému je snadná manipulace, přenositelnost, mobilita. Nevýhodou může v některých značkách vozidel být, že GPS jednotka je buď vidět, nebo překáží někde v prostoru kolen tam, kde se obvykle nachází zásuvka pro vyčítání diagnostiky CAN BUS. Celkem úspěšným řešením je něco jako prodlužovačka připojení, která umožní samotnou krabičku trochu zamaskovat a odstranit z nepohodlných míst.
Nejlevnější, opravdu funkční zařízení použitelné do zásuvek pro vyčítání diagnostiky na trhu. Cena 4 490,-Kč

Jedna z novinek letošní sezony byla zcela nová, zajímavá svým zpracováním GPSka na zabezpečení kol. Pod pracovním názvem kolopeska zaznamenala nebývalý zájem ze strany vystavovatelů na různých veletrzích a následně na osobních jednáních byli všichni celkem nadšení. Výhrady našlo mnoho oslovených, ale po několika úspěšných marketingových tazích se přeci jen podařilo přesvědčit několik sportovně založených jedinců v čele s se spolumajitelem společnosti k založení zcela samostatného klubu odvážných, ochotných v určitých důležitých chvílích zariskovat a dát kolo z dohledu, protože je přece zabezpečený GPSkou, ne?!

ODPOVĚĎ NA OTÁZKU " KDE MÁM K.... KOLO?" NAJDETE NA STRÁNCE

WWW.KDEMAMKOLO.CZ

Comments are closed.