Hlídané parkování

Máte špatné spaní, protože se bojíte o své auto??

Pořiďte si Black Box on vám auto pohlídá.

Vaše auto bude neustále pod dohledem a přihlášené na dispečink, a pokud se s ním někdo pokusí odjet v době kdy má stát, ihned se o tom dozvíte.

Můžete si vybrat z 2 variant zabezpečení:
Odcizení vozu
V tomto případě sledujeme pouze polohu vozidla. Pokud se od vozu vzdálíte, a vozidlo zamknete okamžitě se aktivuje náš lokalizační systém a začne vozidlo sledovat. Pokud by se s ním někdo pokusil odjet ihned vám pošleme SMS a e-mail, nebo vám zatelefonuje náš dispečer. Tato služba neřeší zabezpečení vnitřního prostoru vozidla proti vykradení. Tento typ zabezpečení je určen pouze pro sledování polohy vozu.

Odcizení vozu + zabezpečení interiéru
V tomto případě sledujeme nejen polohu vašeho vozidla, ale i vnitřní prostor vozu pomocí senzorů umistěných uvnitř. Pokud se od vozu vzdálíte, a vozidlo zamknete okamžitě se aktivuje náš lokalizační systém a začne vozidlo hlídat. Pokud by se s ním někdo pokusil odjet, a nebo otevřít dveře, zavazadlový prostor, nebo rozbil okno a chtěl ukrást třeba autorádio ihned vám pošleme SMS a e-mail, nebo vám zatelefonuje náš dispečer. Tato služba řeší komplexní zabezpečení vnitřního prostoru vozidla proti vykradení. Tento typ zabezpečení je určen pro sledování polohy vašeho auta i hlídání uzavřeného prostoru vozu. K jednotce je možné připojit množství různých senzorů.

  • Bezkontaktní identifikátor řidiče
  • Pohybové čidlo
  • Náklonové čidlo
  • Gravitační čidlo
  • Ultrazvukové čidlo
  • Infračervené čidlo
  • Otvírání dveří, nebo nádrže
  • Zabezpečení uzavření nákladového prostoru
  • Propojení jednotky s imobilizérem
  • ... a další zabezpečení podle potřeb zákazníka

Tato služba je velice individuální a je nutná osobní konzultace vašich požadavků.

Hlídané parkování je aktivní po celé České Republice

(V zahraničí pouze s aktivovaným roamingem).

Ceník služby Hlídané parkování

Typ hlídání Cena jednotky Montáž Měsíční poplatek
Odcizení vozu 6 990,- 490,-/hod 490,-
Odcizení vozu+ zabezpečení interiéru 6 990,-+ cena senzorů 490,-/hod 490,-
Uvedené ceny jsou bez DPH

Upozornění pro zákazníky: Hlídané parkování nenahrazuje mechanické zabezpečení proti odcizeni vozu, garážové stání, ani nelze chápat jako 100% jistotu proti krádeži vozu. Jednotka nezabrání krádeži vozu, ale umožní jeho opětovné rychlé nalezení. Služba hlídané parkování je závislá na dalších technologiích (GPS, GPRS), jejichž dostupnost v místě parkování nemůžeme ovlivnit. Je proto třeba mít na zřeteli, že v některých místech není signál GPS dostupný: podzemní garáže, tunely, kryté stání z kovu, a podbně. Stejně tak není všude dostupný GPRS signál mobilního operátora: podzemní garáže, rozlehlé lesy a neobydlené oblasti, vysoké hory a hluboká údolí a další terénní překážky,  roamingové oblasti...

Comments are closed.